تشریح قانون خاص شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران

مه‌آبادی رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ایران در جمع مديران و مهندسان اداره‌كل ارتباطات و ناوبري، قانون خاص صنعت فرودگاهي را تشريح مي‌كند.

مهندس محمد اميراني مدیرکل ارتباطات و ناوبری اظهار نمود، تشريح ابعاد مختلف قانون خاص برای شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و بررسي نقش شاغلان در مدت زمان باقي‌مانده تا اجرايي شدن آن، ضروریست و توضیحات جامع برای کارکنان موجب از بین رفتن سوالات و ابهامات خواهد شد. وی از مه‌آبادی که بالاترین مقام عالی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران است درخواست تشریح موضوع را برای متخصصان و کارکنان الکترونیک هواپیمایی نموده‌است. امیرانی معتقد است این نوع اطلاع‌رسانی موجب افزایش عاطفه سازماني و انسجام دروني همكاران خواهد شد و انگيزه همراه شدن تمام بدنه شرکت در بهتر به ثمر رسیدن موضوع، اهمیت ویژه‌ای دارد.

با قبول درخواست امیرانی از سوی مه‌آبادی نشستی ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 29 ارديبهشت در سالن اجتماعات ساختمان شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران برگزار خواهد شد تا ضمن تشريح قانون خاص، به سوالات و ابهامات کارکنان الکترونیک هواپیمایی پاسخ داده شود.

اخبار

احادیث

ذکری برای جلوگیری از اندوه ...

از امام باقر علیه السلام نقل شده است که هر کس هنگام بیرو [ ... ]

آدرس تلگرام

آمار سایت

امروز4
این هفته129
این ماه238
مجموع10922

آی پی بازدیدکنندگان : 54.82.79.137
Unknown ? Unknown Sun 18 Nov 2018 20:16 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا

نظرسنجی

Template Design:Dima Group

پرش به بالا