تشریح قانون خاص شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران

مه‌آبادی رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ایران در جمع مديران و مهندسان اداره‌كل ارتباطات و ناوبري، قانون خاص صنعت فرودگاهي را تشريح مي‌كند.

مهندس محمد اميراني مدیرکل ارتباطات و ناوبری اظهار نمود، تشريح ابعاد مختلف قانون خاص برای شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و بررسي نقش شاغلان در مدت زمان باقي‌مانده تا اجرايي شدن آن، ضروریست و توضیحات جامع برای کارکنان موجب از بین رفتن سوالات و ابهامات خواهد شد. وی از مه‌آبادی که بالاترین مقام عالی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران است درخواست تشریح موضوع را برای متخصصان و کارکنان الکترونیک هواپیمایی نموده‌است. امیرانی معتقد است این نوع اطلاع‌رسانی موجب افزایش عاطفه سازماني و انسجام دروني همكاران خواهد شد و انگيزه همراه شدن تمام بدنه شرکت در بهتر به ثمر رسیدن موضوع، اهمیت ویژه‌ای دارد.

با قبول درخواست امیرانی از سوی مه‌آبادی نشستی ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 29 ارديبهشت در سالن اجتماعات ساختمان شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران برگزار خواهد شد تا ضمن تشريح قانون خاص، به سوالات و ابهامات کارکنان الکترونیک هواپیمایی پاسخ داده شود.

اخبار

اگهی مجمع عمومی-نوبت دوم
اگهی مجمع عمومی-نوبت دوم

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی - نوبت دوم -  بدینوسیله به  [ ... ]

Other Articles

احادیث

ذکری برای جلوگیری از اندوه ...

از امام باقر علیه السلام نقل شده است که هر کس هنگام بیرو [ ... ]

آدرس تلگرام

آمار سایت

امروز10
این هفته10
این ماه297
مجموع14200

آی پی بازدیدکنندگان : 3.85.10.62
Unknown ? Unknown Mon 17 Jun 2019 19:40 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا

نظرسنجی

Template Design:Dima Group

پرش به بالا